Ot İlaçlama Makinas

Anasayfa    Hamur Karma ve Ceviz Soyma Makinesi    Ot İlaçlama Makinas

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • Çalışma Yüksekliği  : 0-25 cm
  • Çalışma Uzunluğu : 280-500 cm
  • Çalışma Yönü : Çift Taraflı
  • Çalışma Açısı : İlaç Atma Başlığı Açısı Ayarlanabilir
  • Ağırlık  : 92 kg

TARAL ot ilaçlama makinası ot ilacını yüksek verimle atar, ot ilacı zaiyatını düşürür, ağaçlara sıçramasını engeller ve etkili ilaçlama sağlar.

Özellikle orta-büyük ölçekli alanlarda kullanım için idealdir. %100 italyan tasarımı ve uzun süre hizmet edecek sağlamlıktadır.

İtalyan ilaçlama nozulları
Ot ilacı için özel tasarlanmış paslanmaz çelik T-JET ilaçlama nozulları ot ilacının toprağa akmasını engeller. Çevresindeki sık kıllı fırçalar ilacın istenilen bölgeye ulaşmasını sağlar. İlaçlama başlığının mikron seviyesinde dağıttığı ilaç bitki ve yaprakları üzerinde çok iyi tutunduğu için, etkili ilaçlama sağlanır.

Ayarlanabilir ilaçlama başlığı

Çalışma açısı ayarı ayarlanarak dikildiği ilk yılda dahi fidana ot ilacı temas etmeden ilaçlama yapılabilir. Ot ilaçlama makinasının kontrolü kolaydır uzunluğu ve yüksekliği traktörden hidrolik kontrolle rahatlıkla yönetilir.

Özel menteşe tasarımı

Arazide çalışmaya uygun bu sistem yaylara binen yükü azalttığı için büyük bahçelerde uzun süre kullanımda oldukça önemlidir. Ot ilaçlama başlığı ağaca değdiğinde saklanır. Bu harareketin binlerce kez yapıldığı düşünüldüğünde bu tip sağlam tasarım arızasız çalışma için oldukça önemlidir.